Oulun Mainoskeskus Oy
Haaransuonkuja 2
90240 Oulu

Avoinna: Ma-Pe 8.00 – 16.00
Puh: 08 815 3600

myynti@mainoskeskus.fi

Oulun Mainoskeskus Oy
Haaransuonkuja 2
90240 Oulu

Avoinna: Ma-Pe 8.00 – 16.00
Puh: 08 815 3600
myynti@mainoskeskus.fi

HALLINTO JA MYYNTI

Vesa Koivunen

Vesa Koivunen

Toimitusjohtaja
vesa.koivunen@mainoskeskus.fi
0400 686 319

Jussi Peltola

Jussi Peltola

Myynti
jussi.peltola@mainoskeskus.fi
050 346 0939

SUUNNITTELU

Ari Myllys

Ari Myllys

Graafinen suunnittelija
ari.myllys@mainoskeskus.fi
050 3460 387

Panu Tiihonen

Panu Tiihonen

Graafinen suunnittelija
panu.tiihonen@mainoskeskus.fi
050 3202 062

Marjut Jaanu

Marjut Jaanu

Graafinen suunnittelija
marjut.jaanu@mainoskeskus.fi
050 346 3702

TUOTANTO JA ASENNUS

Sirkka Vakkala

Sirkka Vakkala

Asiakaspalvelu, tuotannon vastaava
sirkka.vakkala@mainoskeskus.fi
050 567 1609

Kari Koivunen

Kari Koivunen

Asennukset
kari.koivunen@mainoskeskus.fi
0400 584 204

Laskutustiedot: Oulun Mainoskeskus Oy / Verkkolaskuosoite: 003709430023 / Operaattoritunnus: 003721291126 / Välittäjä: Maventa